Pochettino: Neću odgovarati na tračeve…

Premier League 18. pro 201814:21 > 14:30
Alex Livesey/Getty Images

Menadžer Spursa Mauricio Pochettino se brzo oglasio nakon riječi stručnog konzultanta Garryja Nevillea koji je pozvao upravu Manchester Uniteda da dovede Argentinca koji trenutno vodi Tottenham.

Nakon što je smijenjen Jose Mourinho, Gary Neville je odmah izjavio kako njegov bivši klub treba dovesti argentinskog trenera, koji radi sjajan posao u Spursima.

Ipak, menadžer Spursa Mauricio Pochettino kaže da nema namjeru mijenjati klub.

Ne mogu odgovarati na tračeve, tračevi se uvijek događaju u poslu i nogometu. Mene ne zanima što se događa u drugom klubu. Fokusiran sam dati najbolje od sebe u ovom nogometnom klubu gdje radim. Želim sve najbolje Mourinhu. Žao mi je, jer ga dobro poznajem i imamo dobar odnos. Dobar je prijatelj i tužno je što mu se dogodilo”, rekao je Pochettino.

Najvažnija stvar je da sam sretan ovdje.Tottenham mi je dao vrijednost i osjećam kako me cijene”, dodao je Argentinac.