ANKETA Tko će biti novi menadžer Manchester Uniteda?

Premier League 18. pro 201811:47 > 11:54
Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Engleski mediji su se već raspisali tko bi mogao biti novi menadžer Manchester United, a mi pitamo Vas, koga bi željeli vidjeti na klupi engleskog velikana?

Engleske kladionice već su ponudile koeficijente za potencijalnog nasljednika portugalskog trenera.

Na prvom je mjestu Zinedine Zidane koji je proteklog ljeta napustio madridski Real nakon uzastopnih titula prvaka Europe, iza njega je Antonio Conte, lani trener Chelseaja, slijedi Laurent Blanc, nekadašnji igrač Manchester Uniteda, kasnije trener Bordeauxa i PSG-a te izbornik francuske nacionalne vrste. Dobar dio navijača Uniteda ne bi imao ništa protiv Mauricija Pochettina, aktualnog trenera Tottenhama, a u ponudi su još Arsene Wenger, Leonardo Jardim, Mikel Arteta, Max Allegri, Diego Simeone, Didier Deschamps. Na popisu je i jedna od legendi kluba Ryan Giggs koji je trenutno izbornik velške reprezentacije.

U Hrvatskoj, kao i čitavoj regiji ima podosta navijača Manchester Uniteda, pitamo Vas koga bi željeli vidjeti na klupi najtrofejnijeg engleskog kluba.