Trenutak kad je Mateo izašao – bilo je bolno

Premier League 8. pro 201822:21 > 22:30
Clive Rose/Getty Images

Snimka trenutka koji je Matea Kovačića stajao možda i svih 90 minuta u derbiju protiv Manchester Cityja.

Sredinom drugog poluvremena morao je napustiti igru naš Mateo Kovačić nakon udarca u bedreni mišić kojeg je zadobio u jednom konaktu s nogometašima Manchester Cityja.

Već smo izvijestili da je s hrvatskim reprezentativcem sve u redu, a to je pokazao i tretman kojeg je Kovačić odradio u klubu netom nakon završetka susreta.

“Nakon utakmice razgovarao sam s djelatnikom Chelseajeve službe za komunikaciju s medijima. On me obavijestio da je Mateo nakon susreta bio na tretmanu bedrenog mišića, ali da se ne radi o ozbiljnoj ozljedi. Rekao mi je da su ga se odlučili povući s terena kako ne bi došlo do nekog ozbiljnijeg problema”, rekao je za portal Sportklub televizije naš reporter Neven Cvijanović koji je bio na mjestu događaja.

Cvijanović dodaje kako je izvješten o tome da bi Kovačić trebao biti na raspolaganju menadžeru Plavaca, Mauriziju Sarriju za sljedeće obveze. Mateo Kovačić već se dvadesetak minuta nakon kraja utakmice protiv Manchester Cityja osobnim automobilom odvezao kući.