"Superagent" brani Mourinha:U klubu su presretni s njim

Premier League 7. pro 201816:52 > 17:07
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Nogometni superagent Jorge Mendes se rijetko oglašava u javnosti, ali je u petak napravio presedan i u medije poslao priopćenje u vezi sa svojim klijentom trenerom Manchester Uniteda Joseom Mourinhom.

Mourinho je na Old Traffordu započeo treću sezonu na klupi, ali je ona za sada daleko od uspješne. Za brigu navijača Crvenih vragova zaslužne su posebno igre u Premier ligi, gdje je United na 8. mjestu na tablici sa 23 boda. Sve to prate loši odnosi igrača i Mourinha, o čijem odlasku iz kluba se uveliko govori.

Na ovu temu je priopćenje izdao i portugalski superagent Jorge Mendes, koji zastupa interese mnogih svjetski poznatih Nogometaša kao što je Cristiano Ronaldo, ali i stručnjaka, kao što je Mourinho.

Povezano

“Pojavile su se glasine da će Jose Mourinho napustiti Manchester United. One su u potpunosti netočne. Jose je veoma sretan u klubu, a klub je veoma sretan sa njim. On sa Unitedom ima dugoročan ugovor, u potpunosti je posvećen klubu i izgradnji stabilnog pobjedničkog projekta”, napisao je Jorge Mendes..

Mourinho je u siječnju produžio ugovor sa “Crvenim vragovima”, koji vrijedi do ljeta 2020. godine.

Manchester United sljedeći susret u Premier ligi igra u subotu od 16 sati kada će ugostiti Fulham. Ovaj susret možete pratiti na programu Sportkluba.