SK subota: Može li Sarri zaustaviti Guardiolu?

Premier League 7. pro 201817:49 > 18:01
Clive Brunskill/Getty Images

Na kraju dana gradski derbi Espanyola i Barcelone (SK 1, 20.45). Od 2007. u prvenstvu "plavo-bijeli" ne znaju za pobjedu protiv katalonskog i španjolskog diva.

Nogomet, odbojka, košarka! Na matineji ponajbolje svjetske odbojkašice u Kini igraju polufinale klupskog SP. Dvostruki tursko brazilski sraz u polufinalu: Vakifbank – Praia i MinasTenis – Eczacibasi.
Košarka na SK – mix prvenstva Turske, VTB lige i na večer za sve NBA konzumente Dallas i Houston. Točno u ponoć na SK 1.

sportklub

Nogomet kao šlag. Derbi nogometnog prvenstva Engleske na Stamford Bridgeu igraju Chelsea i Manchester City (SK 1, 18.30). Mauricio Sarri, koji još uvijek hvala pravi ritam s ‘plavcima’ protiv Pepa Guardiole koji je u najavi ove utakmice izjavio:
– Pobjede, pobjede i samo pobjede. To jedan klub čini velikim.

Catherine Ivill, Getty Images Sport

Chelsea ima klasu, sigurno će i motiv biti na maksimumu. Ali City je baš najveći mogući zalogaj.
Liverpool se mučio protiv Burnleya, bez obzira na krajnjih 3:1, hoće li i protiv Bournemoutha (SK 1, 13.30 sati)? Koji je osvojio 23 boda, koji kod kuće izgleda jako, jako nezgodno. S Jose Mourinhom nikada nije dosadno, na Old Trafford (SK 1, 16.00 sati) stiže Fulham. Nakon boda protiv Arsenala osmoplasirane ‘bebe’ protiv najslabije momčadi Premier lige.
Na kraju dana gradski derbi Espanyola i Barcelone (SK 1, 20.45). Od 2007. u prvenstvu “plavo-bijeli” ne znaju za pobjedu protiv katalonskog i španjolskog diva.