United ponovno kiksao nakon šokantnog prvog poluvremena

Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

U posljednjem subotnjem dvoboju 14. kola Premiershipa, Southampton i Manchester United odigrali su 2:2.

Southampton je poveo nakon samo dvadeset minuta igre s 2:0, strijelci su bili Armstrong i Soares. Posebno je impresivan bio drugi gol kada je portugalski branič Cedric Soares iz slobodnog udarca prekrasno zabio pored nemoćnog De Gee.

Manchester United u tim je trenucima djelovao utučeno, bez ideje, prave prilike, no i u takvom stanju često su se vraćali u utakmice ove sezone tako da smo ponovno gledali poznati scenarij. Lukaku i Herrera lijepim golom petom spasili su United u prvom dijelu. Rezultat 2:2 ostao je do kraja, Southampton je djelovao kao bolja momčad u drugom poluvremenu, međutim rezultat se nije mijenjao. Ovo je novi veliki kiks Josea Mourinha kojem ozbiljno ponestaje isprika zbog loših rezultata momčadi.

United je sedmi s 22 boda, golemih šesnaest bodova iza vodećeg gradskog rivala. Southampton je na 18. mjestu s devet bodova.