Chelsea nudi 80 milijuna eura za zvijezdu Borussije

Premier League 26. stu 201822:29 > 22:34
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Vodstvo Plavaca sa Stamford Bridgea uhvaćeno je u pokušaju da u svoje redove dovedu veznog igrača trenutno vodeće momčadi Bundeslige.

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Na temi engleskog velikana nalazi se vezni igrač njemačkog kluba, Cristiana Pulišić, za kojeg su – po tvrdnjama Sports Illustrateda, spremni izvdvojiti čak 80 milijuna eura!

Dvadesetogodišnji američki reprezentativac bi već u siječnju, po tom navodima, mogao preseliti na Stamford Bridge.

Uprava Chelseaja planira u zimskom prijelaznom roku dovesti Pulišića, ali takav rasplet ne odgovara njemačkom klubu i dogovor bi mogao biti prolongiran za kraj sezone. Borussija imaju najveće ambicije i konačno želi prekinuti dominaciju Bayerna u Bundesligi te što dalje dogurati u Ligi prvaka.

Amerikanac hrvatskog porijekla ima ugovor s Dortmundom do ljeta 2020. godine. Ove sezone odigrao je 15 utakmica u svim natjecanjima i postigao tri gola uz dvije asistencije.