Chelsea osigurao veliko siječanjsko pojačanje?

Getty Images, Justin Berl

Kako navode britanski mediji, Chelsea je na korak od dogovora o transferu najtalentiranijeg američkog igrača.

Sam Greenwood/Getty Images

Kako javlja Daily Mail, pregovori Borussije i Christana Pulišića oko novog ugovora ne prolaze kako bi vodeća momčad Bundeslige priželjkivala, stoga su u klubu spremni zaraditi na talentiranom američkom nogometašu.

Chelsea je prema navodima istog lista, već dogovorio parametre odštete koja bi iznosila oko 80 milijuna eura. Međutim, možemo očekivati ukoliko se obistine informacije kako klub iz Dortmunda namjerava prodati svog ponajboljeg igrača, tada bi se u utrku mogli uključiti i drugi veliki klubovi.

Pulišić je u Dortmund stigao kao vrlo mlad, a u prvu momčad se probio već sa 17 godina. Istovremeno, Borussija se suočava s još jednim problemom, statusom talentiranog Engleza Jadona Sancha. Mladi igrač je velika meta Juventusa. Sancho se u samo godinu dana razvio u izvrsnog igrača, a lani je stigao u Njemačku iz Manchester Cityja. U Dortmundu su njegovu vrijednost procijenili na 60 milijuna eura.