Jokanoviću otkaz, Fulham preuzima legendarni Talijan!

Premier League 14. stu 201810:23 > 10:23
Christopher Lee, Getty Images Sport

Srpski trener Slaviša Jokanović dobio je otkaz na mjestu trenera Fulhama, a za njegovog nasljednika bit će imenovan Talijan Claudio Ranieri.

Tu vijest je potvrdio vlasnik Fulhama Rashid Khan..

Nisam očekivao da će do ovoga doći, ali okolnosti su postale takve da je ovo neminovno. Zbog kluba, igrača i navijača. Slaviša će uvijek imati puno poštovanje za sve što je učinio za nas, za povratak u elitni rnag. Nadam se da svi u klubu dijele to mišljenje i da zajedno sa mnom žele Jokanoviću sve najbolje u nastavku karijere”, izjavio je Khan.

Na Jokanovićevo mjesto bit će postavljen Claudio Ranieri, prvak Engleske sa Leicesterom iz 2016. godine.

“Velika je čast prihvatiti poziv gospodina Khana i voditi Fulham. To je sjajan klub sa velikom tradicijom. Zato njegove ambicije nikada ne smiju biti borba za opstanak. Momčad je izuzetno talentirana i ne pripada začelju tablice. Sposoban je za znatno više i tome ćemo težiti već od utakmice sa Southamptonom”, izjavio je 67-godišnji Italijan.