Dobra vijest za Spurse – Pochettino odbio Real

Getty Images/Richard Heathcote

Trener Tottenhama, Maurcio Pochettino odbio je ponudu madridskog Reala ako je za vjerovati pisanju medija u Engleskoj.

Tony Marshall/Getty Images

Mediji na Otoku tvrde kako je Pochettino odbio plaću od 20 milijuna eura po sezoni ustvrdivši ‘ne želim raditi u klubu koji ima povijest nestabilnosti čestog mijenjanja trenera‘.

Argentinski stručnjak stigao je u Tottenham 2014. godine iz Southamptona, a u svibnju ove godine potpisao je novi petogodišnji ugovor. Ipak, takve situacije nisu nikada sprečavale vodstvo madridskog kluba kako bi krenuo u dovođenje osoblja koje su poželjeli, međutim ovoga puta naišli su na tvrd orah.

Julen Lopetegui dobio je nedavno otkaz nakon samo 14 utakmica na klupi Reala, a momčad je proteklog vikenda u pobjedi nad Valladolidom (2:0) vodio Santiago Solari, trener mlade momčadi Reala.