Trofejni trener zaplakao za gazdom!

Premier League 1. stu 201821:21 > 21:25
Getty images/Michael Regan

Zajedno su Leicesteru donijeli naslov prvaka Engleske. Ispisali su povijest koja je nakon smrti vlasnika u rukama njegovog sina

Danima traje oplakivanje tragično stradalog vlasnika nogometnog kluba Leicester Vichaija Srivaddhanaprabhaea. Srivaddhanaprabha je bio omiljen među igračima koji su često na društvenim mrežama dijelili fotografije s njim, a neraskidiva veza stvorena je nakon senzacionalnog osvajanja prvenstva 2016. godine. Cijenili su ga i navijači koji su se u suzama opraštali od omiljenog predsjednika koji je klub kupio 2010. godine.

U Leicester je stigao i Claudio Ranieri, čovjek koji je Leicesteru donio naslov prvaka 2017. godine. Donio je cvijeće i pustio suzu za čovjekom s kojima je ispisao povijest ovog malog, simpatičnog engleskog kluba.

“Rezultat nam je nevažan, igranje nogometa nam nije u prvom planu zadnjih dana. Za vikend, kao i u svim sljedećim utakmicama, igramo u čast i sjećanje čovjeku koji je toliko toga dao za ovaj klub”, rekao je Claude Puel, menadžer Leicestera.