Dele Alli produljio s Tottenhamom

Premier League 30. lis 201812:09 > 12:12
Getty Images Sport, Julian Finney

Dele Alli, mladi talentirani veznjak potpisao je novi ugovor sa Tottenhamom. Engleski reprezentativac je već nekoliko sezona neizostavan član udarne jedanaestorice Spursa i ovo je bio logičan potez uprave.

Dele Alli se vratio u momčad Tottenhama nakon ozljede, no njegova momčad je jučer poražena u derbiju na Wembleyu od Manchester Citya 1:0, a dan nakon toga stiže i vijest da je sa klubom produžio suradnju.

Alli se novim ugovorom obavezao na vjernost Spursima do 2024. godine.

Dele Alli se tako pridružio Harryu Kaneu koji je u lipnju produžio ugovor također do 2024.

Alli je u Tottenham stigao u veljači 2015. godine iz Milton Keynesa, ali je došao tek kada je završena ta sezona. U prve dvije sezone u Tottenhamu, Alli je bio najbolji mladi igrač godine i bio je u najboljoj momčadi lige.