Gdje u subotu? Točan odgovor: Sportklub

REUTERS/Ivan Alvarado

Subota, 20. listopad. Sportklub nudi nekoliko prvoklasnih sportskih delicija. Od 12.40 do 22:45. Sportske alternative zapravo i nema

Ako  volite španjolski nogomet dan dobrih utakmica počinje u 13 sati. Je li reprezentativna stanka pomogla Real Madridu. Hoće li Luka Modrić biti u prvoj formi možete otkriti na matineji u srazu Reala i Levantea na Santiago Bernabeu stadionu? Prebacite na SK 3 gdje za vas komentira Zoran Grgić.

sport klub

Željko Vela vas pola sata kasnije čeka na SK 2. Jose Mourinho, koji je prvi oplodio Abramovičeve milijune, te pozicionirao Chelsea na nogometnoj karti globusa stiže na Stamford Bridge. Utakmicu koju ne bi smio izgubiti, jer po medijima i navijačima svako sljedeće kolo za njega je kvalifikacijsko. A  može li zaustaviti trenutno najboljeg nogometaša na Otoku Edena Hazarda? Sve to provjerite od 13.30 sati.

U 18.30 sati dvojba? Upaliti SK 1 i uz glas Ivana Ivkovića pogledati kokiko je Liga nacija naudila Jurgenu Kloppu i Liverpoolu u gostujućem ogledu proriv Huddersfielda? Ili ipak na SK 3, uz Ivana Hodobu pogledati Villarreal i Atletico Madrid. Liverpool i Villarreal igraju lijepo, Simeonov Atletico igra na rezultat. I to prilično dobro.

Za kraj dan u Prime time terminu 20.45 SK 1 poslastica. Vodeća Sevilla stiže na Nou Camp. Pablo Machin je složio finu momčad, no Messi i društvo već godinama nude atraktivan, efikasan i otmjen nogomet. Čovjek koji najbolje poznaje ove dvije momčadi, naš komentator Ivan Hodoba provest će vas kroz vjerujemo pamtljivih devedeset minuta.