Martialu se ne može ugoditi, odbija novi ugovor

Premier League 19. lis 20182:27 > 2:38
Clive Brunskill/Getty Images

Francuski nogometaš Anthony Martial je navodno dobio nekoliko ponuda da produži ugovor sa Manchester Unitedom, ali ih je on sve odbio. On je inače ljetos bio blizu odlaska sa Old Trafforda zbog toga što je često bio na klupi.

Iako je bio u nemilosti trenera Josea Mourinha i iako je imao sa njim razmirice zbog kasnog vraćanja treninzima poslije rođenja sina, Anthony Martial je izborio dobrim partijama nešto više minuta u posljednjih nekoliko kola. On je dao gol Newcastleu u posljednjem susretu pred međunarodnu pauzu, a bio je strijelac i u Ligi prvaka.

Ipak Francuz još uvijek ne želi potpisati novi ugovor sa Unitedom iako je klub poslao nekoliko ponuda na njegovu adresu. Ljetos je Martialov menadžer kazao da je vrlo izvjesno da će nogometaš napustiti Manchester United jer klub i on nemaju istu viziju.

Mourinho je, osim kasnog povratka Martiala ljetos u kamp poslije rođenja sina, zamjerao krilnom igraču što ne ispunjava defanzivne uloge u momčadi. United je sada navodno spreman ponuditi 22-godišnjem Martialu petogodišnji ugovor, međutim očito je da se Martialu ovjeti ne sviđaju.

Jedan od najdarovitijih igrača koje Manchester trenutno ima je došao u klub 2015. godine, a ugovor mu ističe na kraju aktualne sezone.