Hazard ruši snove Interu o dovođenju Modrića

Getty Image/Manuel Queimadelos Alonso

Belgijski nogometaš Eden Hazard produžit će ugovor s Chelseaom, što znači da neće biti ništa od transfera u Real Madrid.

Getty Image/Manuel Queimadelos Alonso

Prema pisanju talijanske “Gazzette dello Sport” Chelsea je odlučio ponuditi novi ugovor belgijskom nogometašu, koji bi iznosio 18 milijuna eura godišnje.

Navodno je londonski klub tim potezom želio zadržati svog najboljeg nogometaša, a udaljiti ga od razmišljanja o prelasku u Real Madrid. Iste novine tvrde kako je Hazard zadovoljan novim uvjetima i kako će pristati na novi ugovor.

Gazzeta dodaje kako je Inter pratio situaciju oko prelaska Hazarda u Real, jer su smatrali kako bi Real u slučaju dolaska Hazarda bio spreman pustiti Luku Modrića u talijanski klub.

Inter ne želi odustati od Modrića i čini se kako će konstantno vršiti pritisak na “Kraljevski klub”, koji prema pisanju istih novina želi Modriću ponuditi novi, poboljšani ugovor.