Mourinho još uvijek ljut na United zbog Ivana Perišića

Premier League 12. lis 20189:24 > 9:29
Shaun Botterill, Getty Images

Engleski mediji pišu da je transfer zapravo blokirao čelni čovjek Uniteda Ed Woodward zbog čega je trener Jose Mourinho još uvijek ljutit na vodstvo kluba.

Woodward je blokirao transfer zbog mišlju da Perišić nije dovoljno velika zvijezda…

Naime, milanski klub je tražio 55 milijuna eura za hrvatskog reprezentativca, dok su crveni vragovi bili spremni platiti 52 pa posao nije realiziran. Engleski mediji sada pišu da je transfer zapravo blokirao čelni čovjek Uniteda Ed Woodward zbog čega je trener Jose Mourinho još uvijek ljutit na vodstvo kluba.

Tvrdi se da Woodward nije htio kupiti Perišića jer je smatrao da nije dovoljno velika zvijezda i da se ne može marketinški iskoristiti.

Međutim da nije sve u novcu pokazao je i transfer Alexisa Sancheza kojega je United doveo na početku ove godine. Prema navodima engleskih medija Čileanac na Old Traffordu zarađuje nevjerojatnih 570 tisuća eura tjedno i najbolje je plaćeni igrač Premiershipa.