Zidane na Old Traffordu? Ne pada mu na pamet

Premier League 8. lis 201816:17 > 16:25
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Mislim da neće otići u Englesku. Ne preferira on takav stil nogometa - rekao je Zidaneov agent Alain Migliacci

Denis Doyle/Getty Images

Iako su engleski mediji danima smjenjivali Jose Mourinha, čini se da od odlaska Portugalca zasad nema ništa. Pojavila se informacija kako Zinedine Zidane nije zainteresiran za klupu slavnog kluba s Old Trafforda.

Prema riječima Zidaneovog agenta Alaina Migliaccija, Francuz nema nikakvu namjeru otići na Old Trafford.

– Mislim da neće otići u Englesku. Ne preferira on takav stil nogometa. Pričali smo o tome i znam da nije zainteresiran. Odlučio je odmarati ovu godinu i tu odluku neće prekršiti – rekao je Migliaccio, a onda najavio senzaciju.

Francuz ima jednu želju, a to je da jednog dana sjedne na klupu talijanskog Juventua. U klubu gdje je kao igrač ostavio dubok trag.