Hazard nastavlja dominirati Premier ligom!

Premier League 7. lis 201817:04 > 17:10
Getty Images, Mike Hewitt

Nogometaši Chelseaja proslavili su pobjedu kod Southamptona u utakmici 8. kola Premier lige, gdje domaćin nije koristio svoje prilike za razliku od "Bluesa".

Plavci su na stadionu “St. Mary s” do pobjede došli golovima Edena Hazarda u 30, Rossa Barkleya u 57. i Alvara Morate u 93. minuti, te su tako došli na čelo tablice Premier lige s 20 bodova, bod više od Liverpoola i Cityja, koji igraju u 17.30.

Hazard je do svog sedmog gola u sezoni došao u 30. minuti, kada je ostao sam u šesnaestercu Svetaca i bez problema, poslije asistencije Barkleya svladao McCarthyja.

Barkley je povisio na 2:0 u 57. minuti, poslije slobodnog udarca Williana, kada je na desnoj strani sam ostao Giroud koji je akrobatski reagirao i asistirao strijelcu.

Ekipa Svetaca je imala dvije velike šanse, preko Ingsa i Bertranda, ali su obojica iz situacija iz kojih je teže bilo promašiti, šutirala preko gola.

Konačan rezultat postavio je Alvaro Morata u 90+3. minuti, kada je još jednu asistenciju upisao Hazard, svoju treću u sezoni.