City naučio lekciju – u Liverpool s kamerama

Premier League 5. lis 201814:29 > 14:30
Shaun Botterill / Staff/Getty Image

Manchester City se odlučio na drastičan potez pred gostujuću utakmicu u Liverpoolu, koju pogledajte u programu sportkluba u nedjelju (17.30).

Pred utakmicu ove dvije momčadi u četvrtfinalu Lige prvaka prošle sezone, navijači Redsa napali su autobus Građana bocama, a koristili su i pirotehniku. Tom prilikom razbijeno je nekoliko prozora, a oštećenje je bilo toliko da je momčad Pepa Guardiole natrag morala drugim vozilom.

Izvori bliski klubu prenose da će se ovoga puta pobrinuti da do takvog incidenta ne dođe još jednom.

Zbog toga će njihov sadašnji autobus biti opremljen posebnim kamerama koje imaju mogućnost okretanja za 360 stupnjeva i opciju zumiranja, usprkos potencijalnim ometanjima, kakav bi bio dim nastao zbog korištenja pirotehnike.

Navodno, autobus će ići drugom trasom u odnosu na onu kojom se kretao u travnju.