Propali pregovori: Ramsey napušta Arsenal

Premier League 27. ruj 201814:56 > 14:58
Catherine Ivill/Getty Images

Pregovori oko produžetka ugovora između Arsenala i Arona Ramseya završeni su neupješno, pa će velški veznjak na zimu ili slejdećeg ljeta napustiti klub kao slobodan igrač, javlja "BBC".

Shaun Botterill/Getty Images

Ramseyu (27) aktualni ugovor sa Topnicima ističe na ljeto 2019. godine, ali će on već od prvog siječnja imati mogućnost da potpiše predugovor za drugi klub i na ljeto ode sa Emiratesa bez odštete.

Reprezentativac Walesa za Arsenal igra od 2008. godine, kad je stigao iz Cardiffa za 4.8 milijuna funti.

Za klub iz sjevernog Londona odigrao je 338 utakmica,  postigao 59 golova i isto toliko puta bio asistent. Najznačajniji su golovi u finalima FA kupa 2014. i 2017. godine, kojima je Arsenalu donio dva trofeja.

U međuvremenu, dvije godine je proveo i na posudbama u Nottingham Forestu i Cardiffu.