Klopp: FA kao da ne želi uspjeh engleskih klubova

Premier League 25. ruj 201814:46 > 14:47
Lynne Cameron/Getty Images

Menadžer Liverpoola Jürgen Klopp žalio se na težinu rasporeda svoje momčadi, koja će u 12 dana odigrati četiri utakmice u tri različita natjecanja.

U srijedu navečer Redsi će igrati s Chelseajem u Carabao kupu. Bit će to prvi od dva susreta koja će dva kluba odigrati ovog tjedna.

“Igramo Carabao Kup, FA Kup, Europu… FA kao da ne želi uspjeh engleskih klubova. Bolje da se nadaju da nitko neće daleko dogurati u svim natjecanjima. Ovo je nemoguće”, ocijenio je Klopp.

Nijemački stručnjak potvrdio je da će protiv Chelseaja braniti Simon Mignolet.

“To je jedina pozicija za koju mogu sa sigurnošću tvrditi tko će igrati. Za ostale ćemo vidjeti. Tko god da izađe na teren, bit će to dobar susret.”

Liverpool i Chelsea sastat će se i u subotu u utakmici Premier Lige. Klub sa Anfielda će 3. listopada igrati protiv Napolija u Ligi prvaka, a četiri dana kasnije sa Manchester Cityjem u domaćem prvenstvu.