Danas SK1 uživo: AZ – Feyenoord, Everton i West Ham

Premier League 16. ruj 201810:06 > 10:06
Pixabay (ilustracija)

Još jedan bogati sportski dan na kanalima Sportkluba kreće od jutarnjih sati. Za ljubitelje nogometa u "podne i 15" Eredivisie klasik a od 17 sati West Ham je i dalje u potrazi za prvim bodovima u novoj sezoni, ovaj put protiv Evertona.

AZ je nakon odličnog starta u prvenstvu, razočarao u Europi porazom od FC Kairata. Sezonu su počeli s pravim golijadama u dvije utakmice. Ispratili su NAC Bredu i Emmen s devet golova u mreži. Nakon tih utakmica više nije bilo toliko bajno, u dva kola samo jedan bod i trenutno četvrta pozicija na tablici.

Na stadion Afas u Alkmaaru stižu raspoloženi gosti iz Rotterdama. I Feyenoord je žestoko zabrljao u Europi porazom od Trenčina, nije na čast nizozemskog nogometa, ali su pojačali u prvenstvu i u posljednje tri utakmice su slavili pobjede uz gol razliku 12:5. I bez obzira na to što je Feyenoord slavio u 11 od posljednjih 12 utakmica između ekipa, očekujemo pravu golijadu u današnjem okršaju koji za Vas komentira Alen Selman.

Od 17 sati na SK1 (komentar Goran Grgić) idemo na Premier ligu i dvoboj na Goodison Parku. Manuel Pellegrini se našao u ozbiljnim problemima u svom novom klubu nakon četiri poraza u nizu. West Ham nikada u povijesti nije izgubio prvih pet utakmica. Pritisak je ogroman, kada se zna da Hammerse u sljedećim utakmicama čekaju Chelsea i Man United.

Everton je neporažen u novoj sezoni a na svome travnjaku nisu izgubili od listopada 2017.

Na ostalim kanalima Sportkluba, kao što je SK 4 možete pratiti dvoboj Leganesa i Villarreala od 12 sati a od 14.30 na SK 3 utakmicu PL Wolves i Burnley.