Liverpool nastavio sjajnu seriju, pali i Spursi

Premier League 15. ruj 201815:07 > 15:15
Clive Brunskill, Getty Images

Nogometaši Liverpoola proslavili su najbolji start u povijesti Premier lige. Danas su na gostovanju porazili Tottenham s 2:1 i tako su upisali petu pobjedu zaredom u PL od početka sezone.

Ostaje dojam da je ekipa Jurgena Kloppa mogla i lakše do tri boda. Gosti su došli do vodstva u 39. minuti kada je Wijnaldum najbolje reagirao na odbijanac i glavom postigao gol.

Vodstvo je udvostručio Roberto Firmino u 54. minuti. Prethodno je Sadio Mane primio savršenu loptu i iz peterca šutirao ravno ka golu, lopta se odbila, ali je onda došla na nogu Brazilcu, koji je zakucao za 2:0.

Mogli su Redsi stići i do trećeg gola da su Keita i Salah iskoristili svoje šanse u nastavku, ali umjesto toga Tottenham je uspio smanjiti u 93. minuti kada je Lamela iskoristio gužvu i pogodio.