Brighton "pokazao zube" i pobijedio Manchester United

Premier League 19. kol 201818:15 > 18:19
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Nogometaši Brighton and Hove Albiona savladali su Manchester United u susretu drugog kola Premier lige. Galebovi su slavili sa 3:2.

Igrači Brightona došli su do iznenađujuće, ali potpuno zaslužene pobjede protiv Manchester Uniteda. Slavili su rezultatom 3:2.

Brightonu je ovo treći vezani domaći ligaški trijumf protiv Utd-a.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je proteklo u znaku domaćih, koji su nakon 45 minuta vodili sa 3:1. Nakon 25 minuta Mourinho je doživio prvi šok. Nakon ubačaja Glen Murray je reagirao na najbolji mogući način i matirao Davida de Geu.

Samo dvije minute kasnije Duffy je zadao novi udarac Crvenim vragovima i pogodio za 2:0.

Uspijeli su igrači Manchestera ostati koliko toliko smireni i u 34. minuti smanjiti na 2:1 odličnim golom Romelua Lukakua.

U samom finišu poluvremena, Eric Bailly bio je neoprezan u kaznenom prostoru, a Kevin Freind pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač penala bio je Gross. Igrala se 44. minuta, a na semaforu je pisalo 3:1.

United je do 3:2 došao golom Paula Pogbe u posljednjim sekundama utakmice, i to s bijele točke.