Matteo Darmian ipak ostaje u Manchesteru

Premier League 2. kol 201817:41 > 17:56
Victor Decolongon/Getty Images

Iako je već praktički bilo sigurno da Matteo Darmian neće više igrati za Manchester United, moguće je da će ipak ostati na "Old Traffordu" jer je potreban Joseu Mourinhu.

Desni bek Matteo Darmian je u pripremnoj utakmici protiv Milana čak nosio kapetansku traku Uniteda, a tim činom je menadžer Jose Mourinho želio dati poticaj Talijanu koji je igrao protiv kluba iz svoje zemlje. Moguće je i da je taj potez bio i test portugalskog menadžera koji je Darmian prošao i moguće je da ima još posla za Mattea u Manchesteru.

Teško će se Manchester United i Jose Mourinho odreći Mattea. Vjerojatno neće napustiti Premier ligu i ostat će ovdje”, kazao je agent Darmiana Tullio Tinto.

Igrač je ranije inače kazao da će vjerojatno promijeniti sredinu.

Da, želio sam ići. Vjerojatno ću ići u Italiju, teška je to odluka. Igrati za vjerojatno najbolji klub na svijetu je dobra stvar za mene i čast mi je da igram za United”, govorio je Darmian.

Tada su za talijanskog desnog beka bili zainteresirani Milan, Juventus i Napoli, a United je želio na Darmianu zaraditi 20 milijuna eura.