Po Bilićevoj preporuci? West Ham ulazi u utrku za Vidu

Premier League 20. srp 201814:53 > 15:01
Matthias Hangst/Getty Images

Bešiktaš će nakon Svjetskog prvenstva gotovo sigurno ostati bez svog braniča Domagoja Vide koji je uz Dejana Lovrena bio ključan u zadnjoj liniji Vatrenih.

Kada je Bešiktaš u siječnju ove godine dovodio Domagoja Vidu, očekivalo se da će dugo ostati u Istanbulu. Tada je potpisao ugovor na četiri i pol godine, ali kako je 29-godišnji branič igrao odlično u momčadi koja je postala viceprvak svijeta, privukao je pažnju mnogih europskih klubova.

Najprije su počela nagađanja o prelasku u Liverpool, a zanimanje je pokazala i Sevilla. Sada se u igru uključuje West Ham United. Neki mediji pišu da su Čekićari već poslali ponudu za Vidu.

Uz ove klubove, stidljivo su svoje zanimanje iskazali i Atletico Madrid, Liecester City i Everton.