Navijači Uniteda revoltirani cijenom dresova

Premier League 17. srp 201818:16 > 18:18
Jan Kruger, Getty Images Sport

Navijači Manchester Uniteda uzrujano su dočekali izdavanje cijena za nove dresove svog omiljenog kluba.

United, kao i gotovo svi važniji klubovi Europe, svake godine izdaje novu kolekciju dresova za predstojeću sezonu, tako smo doznali i kako će izgledati nova garnitura kluba s Old Trafforda.

Iako je kritika na izgled dresova pozitivna, to se ne može reći za cijenu istih. Naime, cijena samo gornjeg dijela je 110 funti ili 915 kuna, a ako navijač želi iskusiti autentični doživljaj i kupiti čitav komplet morao bi se isprsiti sa 183 funte ili čak 1520 kuna. Tu čak nije niti uračunata opcija postavljanja imena i broja na leđa samog dresa koja košta dodatnih deset funti (85 kuna).

Manchester United je najbogatiji svjetski klub prema poznatom financijskom časopisu Forbes, no ta “čast” najviše košta navijače.