Direktor Arsenala objasnio je akviziciju Emeryja

Premier League 25. svi 201817:10 > 17:21
Matthias Hangst, Getty Images

Jedan od šefova Arsenala Ivan Gazidis rekao je kako je novi menadžer Topnika posao dobio jer je pokazao da odlično poznaje Arsenalov podmladak...

Mnogi su bili iznenađeni izborom Unaija Emeryja za novog menadžera Arsenala, ali je uprava kluba dobro odvagnula koga će zaposliti kao nasljednika Arsena Wengerea. Emery je bio posebno impresivan na razgovoru s gazdama londonskog kluba.

– Ono što nas je impresioniralo je što je Emery zagrebao po površini te što ima mogućnost ići sve dublje i dublje. Kada smo pričali o našim mladim talentima, na primjer o Ainsleyu Maitland Nilesu, Unai ga je poznavao. Gledao ga je, poznato mu je što bi on mogao igrati, gdje treba biti na terenu. Vrlo je sretan što će raditi s njim i što će moći razvijati njegov potencijalobjasnio je direktor Arsenala Ivan Gazidis.

Kad smo postavljali sljedeća pitanja, postajalo nam je sve jasnije da je Emery točno znao što bi radio na klupi Arsenala. Ima jasnu viziju kako će on i njegov tim raditi sa svakim igračem kako bi postali najbolji i kako bi doprinijeli momčadizaključio je Gazidis.