Pochettinu i njegovom stručnom stožeru ugovor do 2023.

Premier League 24. svi 201817:08 > 17:15
Tony Marshall/Getty Images

Tottenham je u četvrtak objavio kako je menadžer tog kluba potpisao novi ugovor, ostat će na čelu Spursa do 2023. godine.

Argentinac je nedavno stigao do jubilarnih 200 utakmica na klupi Tottenhama u Premier League, a u klubu su zadovoljni postignutim u prethodnoj sezoni.

Od dolaska u klub 2014., Pochettino je u tri uzastopne sezone doveo momčad do mjesta u top 3 lige.

– Počašćen sam novim dugogodišnjim ugovorom, u trenutku kad se približavamo jednom od najvažnijih trenutaka u klupskoj povijesti i prelasku na novi stadion svjetske klase – izjavio je Pochettino nakon potpisivanja novog ugovora.

Zajedno s njime, novim ugovorima su nagrađeni i svi njegovi pomoćnici, Jesus Perez, Miguel D’Agostino i Toni Jimenez.