Chelsea dovodi natraženiju robu ljetnog roka!

Premier League 22. svi 201820:34 > 20:41
Getty Images/Maja Hitij

Aktualni pobjednik engleskog kupa, Chelsea, želi u svoje redove dovesti prvu zvijezdu njemačkog prvaka, Roberta Lewandovskija!

Ova sezona je bila jedna od najlošijih otkad je londonski klub preuzeo Roman Abramovič. Plavci su uspjeli osvojiti “samo” FA kup, ali u PL nisu mogli nikako parirati Cityju pa je prebogati Rus postao svjestan da mora debelo odriješiti vreću ukoliko želi da njegov klub sljedeće sezone bude konkurentan kako u engleskom prvenstvu, tako i u međunarodnom natjecanju, s obzirom da su izborili tek kvalifikacije za Europa ligu.

Iz tog razloga Abramovič spas vidi u nogometašu Bayerna, Robertu Lewandowskiju. Nijemci se ne žele odreći usluga sjajnog Poljaka, koji je još prošle godine rekao da je nakon godina igranja u klubu iz Münchena došlo do određenog zasićenja, te kako bi volio okušati se u nekoj drugoj sredini.

Napadač prvenstveno želi otići u Real Madrid, ali njegov transfer u španjolski klub je više puta do sada propadao, prvenstveno jer Bavarci žele demonstrirati silu i dokazati “kraljevskom klubu” da im ne moraju prodavati igrače.

No, sada poljski mediji pišu da je i sam Lewandowski nakon razgovora s Abramovičem počeo ozbiljno razmišljati o prelasku u Chelsea.