WBA će zadržati Darrena Moorea

Premier League 18. svi 20188:06 > 8:11
Getty Images/Laurence Griffiths

Prema informacijama koje dolaze iz West Bromwicha, Darren Moore ostaje menadžerom bivšeg premijerligaša.

Moore je preuzeo momčad West Bromwich Albiona nakon što je otkaz zaradio Alan Pardew i znatno je poboljšao igru momčadi u završnih nekoliko tjedana sezone, upisao pobjede koje su pogurale klub u borbu za opstanak, no na koncu previše je bodova ranije u sezoni izgubljeno da bi se momčad uspjela spasiti.

Ipak, čelnici WBA zadovoljni su viđenim od strane svog bivšeg igrača, te su mu ponudili ugovor i dovoljno novca za pojačanja kako bi već u prvoj sezoni vratio klub u Premier ligu.

Lokalni mediji potvrdili su kako su vodeći ljudi kluba planirali razgovarati s trenerom Brentforda, Deanom Smithom i asistentom u Leicesteru, Michaelom Appletonom, no odluka je ipak ostala na Mooreu.