Getty Images/Claus Andersen
Nogomet 18.04.2018 | 22:41

PL:Smalling i Lukaku za tri boda Uniteda u Bournemouthu

Manchester United

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su na gostovanju kod Bornemoutha u utakmici 35. kola Premijer lige.

Lukaku

Catherine Ivill Getty Images Sport

Manchester je slavio sa 2:0 golovima Chrisa Smallinga i Romelua Lukakua.

Smalling je "Crvenim vragovima" donio prednost nakon 28 minuta igre na Vitality stadionu. Lingaard je odradio veći dio posla i poslao Smallingu sjajnu loptu, nakon čega on nije imao problem pospremiti loptu u gol Asmira Begovića.

Igrala se 70. minuta kada je golmana reprezentacija Bosne i Hercegovine matirao Lukaku. Paul Pogba je dobro centrirao, a Lukaku još bolje poslao loptu pod gredu u gol.