Mourinho: Neki igrači nemaju mjesta u mojoj ekipi

Michael Regan/Getty Images

Jose Mourinho nije bio zadovoljan načinom na koji je njegova momčad predala naslov svojim rivalima.

Portugalski stručnjak, Jose Mourinho, izrazito je nezadovoljan izvedbom svoje ekipe prošli vikend kada su poraženi od posljednjeplasiranog West Bromwich Albiona, čime su prijevremeno predali titulu gradskom rivalu Manchester Cityu.

Crveni vragovi izgubili su na Old Traffordu 0:1 od momčadi koja je praktički ispala iz lige, te je Mourinho istaknuo da će neki izgubiti mjesto u prvih 11 nakon te utakmice.

Sutra igraju prvenstvenu utakmicu protiv Bournemoutha, dok će za vikend igrati veliki sraz polufinala FA kupa protiv Tottenhama.

Mi smo prvaci u tome da zakompliciramo stvari. Kod mene nema rotacije, ako netko odigra dobro protiv Bournemoutha, igrat će i protiv Tottenhama u polufinalu FA kupa. Neki od ovih igrača koji su igrali protiv WBA, nemaju mjesto u mojoj momčadi.” započeo je Mourinho.

Za Portugalca postoji samo jedan način odabira igrača.

“Znam samo jedan kriterij za uvrštavanje igrača u ekipu, to je način kako netko igra. Neću valjda birati ekipu gledajući cijenu za koju smo doveli igrača, njegovu plaću i je li lijep! Jedini kriterij su izvedbe na terenu. “zagrmio je Mourinho.

United i Bournemouth igraju u srijedu od 20:45 , dok se susret polufinala FA kupa između Tottenhama i Manchester Uniteda uz prijenos na kanalima Sport Kluba igra u subotu u 18:15. Naravno, oba susreta možete pratiti na kanalima Sport Klub televizije.