Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Nogomet 16.04.2018 | 23:06

PL: Carroll spasio West Ham u posljednjoj minuti

Nogometaši West Hama i Stokea remizirali su u posljednjoj utakmici 30. kola engleske Premijer lige rezultatom 1:1.

Andy Carroll

Izvor: Stu Forster, Getty Images Sport

Osvojenim bodom svakako mogu biti zadovoljniji domaćini jer su trenutno sedam bodova udaljeni od momčadi koje su u zoni ispadanja, dok je Stoke na diobi pretposljednjeg mjesta sa Southamptonom.

Prvo poluvrijeme nije bilo naročito zanimljivo. Ekipa iz Londona imala je najbolju priliku u završnici kada Marko Arnautović nije uspio savladati golmana Jacka Butlanda.

U drugom poluvremenu se igralo izjednačeno, a gosti iz Stokea su poveli u 79. minuti nakon udarca Shaqirija, golman Joe Hart je pogriješio i lopta mu je ispala iz ruku, a na pravom mjestu našao se veteran Peter Crouch.

Domaćin je izjednačio u 90. minuti poslije centaršuta Cresswella, Andy Carroll je majstorskim udarcem izjednačio na 1:1.