Vidić: United mora brzo rješavati probleme

Premier League 16. tra 201811:45 > 11:47
Julian Finney / Staff

Manchester United mora što prije riješiti svoje probleme kako bi mogao biti konkurent za titulu sljedeće sezone, kaže Nemanja Vidić.

Getty Image/Marco Luzzani

Legenda Manchester Uniteda kaže da je United napredovao od Murinjovog dolaska, ali da je gradski rival i dalje daleko ispred njih.

“Mislim da o ovoj sezoni možemo razgovarati tek kada pogledamo što je napravljeno prošle sezone. U odnosu na šesto mjesto prošle godine, ovogodišnja druga pozicija je napredak. Ako dodatno usporedite sa vremenom kada su momčad vodili David Moyes i Louis van Gaal – definitivno je bolje”, rekao je Nemanja Vidić za Goals on Sunday.

“Kada je Mourinho došao u klub svi su mislili da će to Unitedu odmah donijeti trofeje, a ako pogledate povijest on nije ostajao duže od dvije ili tri godine u nekom klubu. Uvijek je u prve dvije godine osvajao trofeje i ovo je prvi put da to nije slučaj. Mislim da je situacija bila teška kada je došao i da je sada klub u daleko boljoj poziciji”, izjavio je Vidić.

“Ipak, Manchester City tako igra ove godine da im se teško netko mogao suprotstaviti. Ima pozitivnih stvari koje se mogu iskoristiti ako United želi titulu sljedeće godine, ali mislim da će neke probleme morati vrlo brzo riješiti”, dodao je nekadašnji srpski reprezentativac.