Lukaku u pobjedi nad Swanseajem stigao do "stotke" u PL

Premier League 31. ožu 201817:43 > 17:50
Dan Mullan/Getty Images

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Swansea rezultatom 2:0 u 32. kolu Premier lige, a napadač Crvenih vragova Romelu Lukaku je postigao svoj 100. gol u engleskom prvenstvu.

Manchester United pobijedio je Labudove iz Velsa golovima Lukakua u 5. i Sancheza u 20. minuti, dok je Čileanac bio asistent kod prvog gola.

Lukaku je tako postigao svoj jubilarni 100. pogodak u PL, te je postao peti najmlađi igrač sa 24 godine i 322 dana kojem je to uspjelo.

Izabranici menadžera Josea Mourinha su se tako vratili na drugo mjesto sa 68 bodova.

West Ham je poslije tri poraza uzastopce upisao pobjedu protiv Southamptona od 3:0, golovima Joao Marija u 13., kao i Marka Arnautovića u 17. i 45+4. minuti.

Glenn Murray nije iskoristio kazneni udarac za Brighton u 77. minuti, što je iskoristio Leicester da preko Iborre u 83. i Vardyja  u 90+6. minuti slavi s 2:0.

Perez je u 80. minuti bio strijelac jedinog gola za Newcastle u pobjedi nad Huddersfieldom, dok je novi poraz upisao WBA protiv Burnleyja od 2:1. Golove za goste su postigli Barnes u 22. i Wood u 73., dok je jedini strijelac za WBA bio Salomon Rondon u 83. minuti.

Watford i Bournemouth su odigrali 2:2, a gosti su bod osvojili u 90+2. minuti kada je pogodio Defoe. Watford je vodio dva puta, preko Kika u 13. i Roberta Perreire u 49. minuti, dok je Bournemouth prvi pogodak postigao preko Kinga u 43. iz kaznenog udarca.