PL: Rapsodija Salaha za slavlje Liverpoola

Premier League 17. ožu 201820:16 > 20:20
Jan Kruger, Getty Images Sport

Nogometaši Liverpoola stigli su do 18. pobjede u Premier ligi. Četiri gola Salaha i prava majstorija Roberta Firmina.

Clive Brunskill/Getty Images

Liverpool je sa 5:0 savladao Watford uz četiri gola Mohameda Salaha i bravuru Roberta Firmina. Svakako treba spomenuti i asistenciju Robertsona.

Samo četiri minute bile su potrebne Sadiju Maneu i Mohamedu Salahu da donesu prednost ekipi Jurgena Kloppa. Mane je odlično pronašao Salaha, ali je on praktično sam slomio obranu Watforda i u svom stilu, šutom sa strane pogodio mrežu.

Salah je još jedan sjajan gol postigao u 43. minuti, a ovoga puta odlično mu je loptu servirao Robertson.

Nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu, Salah je zabilježio asistenciju, a Roberto Firmino je postigao gol kakav se ne viđa često.

Za konačnih 4:0 pa i 5:0 zadužen je bio Salah koji je tako stigao do 37. golova u sezoni Premier lige.