Hughes i Mihajlović kandidati za klupu Southamptona

Premier League 13. ožu 201818:27 > 18:33
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Nakon otpuštanja Mauricija Pellegrina, Southampton je krenuo u potragu za novim menadžerom, a jedan od kandidata je i srpski trener Siniša Mihajlović.

Pellegrino je otpušten nakon poraza od Newcastlea, pa su “Sveci” sada samo bod iznad opasne zone.

Southampton je u zadnjih 17 kola upisao samo jednu pobjedu i trenutačno se nalazi na 17. mjestu Premiershipa sa 28 bodova.

Argentinski stručnjak je vodio Southampton od lipnja 2017. godine i u 34 susreta ostvario je samo osam pobjeda. Osim Pellegrinija otkaz su dobili i njegovi suradnici Carlos Compagnucci i Xavier Tamarit.

Kako prenosi portal Sportitalia, bivši trener Milana i Torina je primio poziv i u engleskom klubu ga razmatraju kao jednog od kandidata za posao.

Prioritet “Svetaca” je Mark Hughes, koji je u siječnju otpušten u Stoke Cityju.

Međutim, ukoliko klub ne uspije dovesti Hughesa, Mihajlović bi trebao biti prva iduća opcija.