Redknapp: Arsene, vrijeme je…

Alan Crowhurst/Getty Images

Bivši izbornik reprezentacije Engleske Harry Redknapp smatra kako je krajnje vrijeme da se Arsene Wenger povuče s klupe Arsenala.

Mike Hewitt/Getty Images

Francuz je prošlog ljeta produžio ugovor s “Topnicima” do 2019. godine, ali engleski mediji prenose da je u međuvremenu izgubio podršku većeg dijela uprave i da će poslije 22 sezone napustiti Arsenal.

“Wenger je fantastičan trener, imao je odličnu karijeru u Arsenalu. Ipak, mislim da je vrijeme da Arsene napusti klub. Ima mogućnost u velikom stilu odraditi posljednjih nekoliko mjeseci i natjerati navijače da budu pozitivni prema njemu. To će Wengeru omogućiti za odlazak u stilu. Za vrijeme svog boravka u Arsenalu postizao je velike uspjehe,” rekao je Redknapp.

Klub iz Londona je tek šesti na tablici sa 45 bodova, 30 manje od vodećeg Manchester Cityja i deset od Tottenhama koji je u zoni plasmana u Ligu prvaka.