GLEDALI STE: Divlja završnica na Anfieldu!

Premier League 4. velj 201819:23 > 19:25
Getty Images Sport, Michael Regan

Sve smo vidjeli u dvoboju Liverpoola i Tottenhama, a na kraju remi! Ali ne 1:1, kako bi netko tko nije odgledao zadnjih 5-6 minuta mogao zaključiti, nego - 2:2! Klopp će svakako s razlogom biti bijesan na svoje igrače koji su dvaput ispuštali vodstvo u zadnjih 10 minuta, ali i na suce...

Shaun Botterill/Getty Images

Poveo je Liverpool nakon samo dvije i pol minute, a grešku obrane Spursa iskoristio je Mohammed Salah za svoj 20. gol u PL-u ove sezone.

Nekoliko fenomenalnih prilika s obje strane, greške, gužve u šesnaestercima i dobre reakcije Kariusa i Llorisa obilježili su utakmicu do 80. minute.

Onako kako je i poveo, Liverpool je ispustio vodstvo. Wanayama je u igru ušao u 79. minutu, a već u sljedećoj je pogodio za 1:1 nakon velike greške Emrea Cana.

U 85. minuti Karius je postao heroj Liverpoolovih navijača kada je obranio jedanaesterac Harryju Kaneu.

Penalu je prethodio napad Pijetlova u kojemu je Erick Dyer bio u zaleđu, ali je napad nastavljen, Karius ga je srušio u kaznenom prostoru i sudac je nakon savjetovanja s pomoćnikom ostao pri svojoj odluci da se pokaže na bijelu točku.

Mohamed Salah je sjajnim potezom i pogotkom u prvoj minuti nadoknade donio novo vodstvo Redsima, ali je sudac David Moss odlučio umiješati se u tijek utakmice još jednom, neopravdano je dosudio novi jedanaesterac za Tottenham u 90+4.

Ovoga puta Harry Kane je pogodio mrežu i ubilježio stoti pogodak u Premiershipu za konačnih 2:2, nevjerojatna završnica!