PL: Brzopotezni Arsenal, United slavio s jednim golom

Premier League 20. sij 201817:37 > 17:52
Clive Mason, Getty Images Sport

Nogometaši Arsenala svladali su Crystal Palace rezultatom 4:1 u 24. kolu Premier lige. Kolo je i obilježila stravična ozljeda suigrača našeg Nikole Vlašića, Jamesa McCarthyja.

U najefikasnijoj utakmici dana Topnici su bili bolji od Orlova, a već u 22. minuti su vodili s 4:0. Pogotke su postigli Monreal, Iwobi, Koscielny i Lacazette.

Lacazetteov pogodak je bio 500. gol za Arsenal u Premier ligi, koji su postigli francuski igrači.

Srpski veznjak Luka Milivojević je smanjio rezultat na 4:1.

United je kod Burnleya slavio s 1:0, a za minimalac je bio najzalužniji Martial, koji je mrežu domaćina zatresao u 54. minuti. Mladom Francuzu je asistirao Romelu Lukaku upri padu, dok je Martial zakucao loptu pod gredu.

Everton i WBA su igrali 1:1, a susret je obilježila strašna ozljeda. Veznjak Evertona, James McCarthy je startao ne bi li izbio loptu napadaču iz nogu, što mu je i pošlo za rukom, no Solomon je onda umjesto lopte udario Jamesa po nozi, što je rezultiralo dvostrukim lomom.

Leicester je nadigrao Watford s 2:0 golovima Vardyja u 39. minuti iz kazne i Mahreza u 90+1. minuti. Lisice su tako izbile na sedmo mjesto na tablici sa 34 boda.

Stoke je bio bolji od Huddersfielda s 2:0 dok su West Ham i Bournemouth podijelili bodove.