Wenger: Sanchezov odlazak u United je skoro gotov

Dan Mullan, Getty Images Sport

Trener Arsenala Arsen Wenger rekao je kako je odlazak Alexisa Sancheza u Manchester United skoro gotova stvar, prenosi BBC.

“Već 30 godina se bavim transferima i mogu reći da je je njegov odlazak u United skoro gotova stvar. Naravno uvijek se nešto može dogoditi u posljednjem trenutku, nekad se stvari neplanirano dogode”, rekao je Venger.

Engleski mediji pišu da je Sanchez već dogovorio uvjete s čelnicima kluba s Old Traforda, ali i da su pregovori na relaciji dva kluba blizu povoljnog završetka.

Čileanac ljetos nije htio produžiti ugovor s Arsenalom, koji mu ističe u lipnju ove godine.

Za klub iz Londona je idealno da ga sada proda kako bi bar nešto zaradio na njegovom transferu jer bi u suprotnom klub napustio na ljeto kao slobodan igrač.