Guardiola uvjeren: Izgubit ćemo…

Premier League 16. pro 20178:44 > 8:44
Stu Forster, Getty Images

Menadžer Manchester Cityja upozorio je ostale premijerligaše da njegova momčad može postati još bolja.

Građani u subotu dočekuju Tottenham s namjerom da zabilježe 16. uzastopnu pobjedu, s obzirom da su u prošlom kolu postavili rekord trijumfom nad Swanseajem.

Momčad Pepa Guardiole ima 11 bodova više od drugoplasiranog Uniteda.

“Imam osećaj da možemo biti još bolji. I to mnogo bolji. To je ono što ćemo pokušati ostvariti”, rekao je Pep.

Ipak, šef stručnog štaba Građana ističe da njegova momčad neće biti nepobjediva, poput Arsenala u sezoni 2003/04.

“To se neće dogoditi. Izgubit ćemo nekoliko utakmica. To nasljeđe pripada Arsenu Wengereu. Ovo što smo do sada napravili je izuzetak. Nije normalno. Pokušat ćemo zadržati taj ritam, ali neminovno je da ćemo nekada i izgubiti.”

Spursi su prošle sezone bili prvi klub koji je pobijedio City.

“Kada igramo s njima, shvatim koliko je teška sezona. Napadaju dobro, imaju mlade igrače koji su osnova momčadi. Engleski nogomet može biti zadovoljan onim što je Pocchettino napravio”, dodao je Španjolac.

Dvoboj između Manchester Cityja i Tottenhama na programu je od 18.30 na Sportklubu 1 uz komentar Željka Vele.