Gledali ste na SK: Luda sredina utakmice u Brightonu!

Premier League 20. stu 201722:51 > 22:53
Bryn Lennon/Getty Images

Nogometaši Brightona i Stokea odigrali su neriješeno (2:2) u posljednjoj utakmici 12. kola engleskog Premier Leaguea. Sva četiri pogotka postignuta se u središnjih pola sata igre (od 28. do 59. minute)...

Utakmica na Amex stadionu u Brightonu donijela je veliku borbu, a konačnim rezultatom vjerojatno će zadovoljniji biti domaći koji su dvaput stizali rezultatski zaostatak.

Choupo-Moting je donio prednost gostima u 28. minuti kada je poslije dodavanja Shaqirija i smušene reakcije odbrane Brightona rutinski pogodio mrežu Ryana.

U 44. minuti Brighton je izjednačio, gol je poslije fantastičnog prodora i dodavanja Proppera postigao Gross uz slabu rekaciju vratara Stokea.

Na poluvremenu su ipak vodili gosti, a za to se dvije minute kasnije pobrinuo bivši igrač Chelseaja, Kurt Zouma, koji je odlično reagirao glavom poslije još jedne loše reakcije domaćina u vlastitom petercu.

Konačan rezultat postavio je Izquierdo koji je s lijeve strane iz velike blizine pokušao asistirati, a onda je nakon odbijanca zakucao loptu u dalji kut gostujućeg vratara.

Stoke je sada na 15. mjestu ljestvice s 13 bodova i nije uspio prvi puta nakon listopada 2015. godine pobijediti na dvije gostujuće utakmice zaredom, dok je Brighton deveti sa 3 boda više.