Morata srušio Manchester United

Premier League 5. stu 201718:03 > 19:21
Richard Heathcote, Getty Images Sport

Španjolski napadač je postigao jedini pogodak na utakmici, sedmi ove sezone, čime je osigurao domaćinu tri boda.

Ekipa Antonija Contea ostvarila je sedmu pobjedu u sezoni i sada na četvrtom mjestu ima 22 boda, jedan manje od Uniteda i Tottenhama.

Kao što se i očekivalo, duel na Stamford Bridgeu nije donio veliki broj golova, iako je u prvom poluvremenu bilo puno šansi na obje strane.

Trenutak odluke dogodio se u 55. minuti kada je Alvaro Morata odličnim udarcem glavom postigao jedini gol na utakmici.

Azpilicueta i Morata, dva Španjolca, su po peti puta ove sezone u međusobnoj suradnji postigli pogotke.

Tek u posljednjih desetak minuta United je pritisnuo suparnika u pokušaju da izbjegne poraz, međutim bilo je kasno. Chelsea je slavio s 1:0.