Neće hodati sam – navijači Liverpoola podržali Lovrena

Keith Tsuji / Stringer

Iako su protekli dani bili vrlo teški za hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena, navijači Liverpoola su odlučili da stoperu Redsa prirede gestu kako bi mu podigli samopouzdanje.

Lovren je bio meta žestokih kritika nakon što je Liverpool 22. listopada u Premier ligi poražen od Tottenhama sa 4:1. Hrvatski igrač je “optužen” kako je bio izravan krivac za prva dva gola Spursa. Tu nije bio kraj priči, jer je stoper Liverpoola putem Instagrama dobio poruku u kojoj mu se prijeti smrću njegovoj obitelji.

Navijači Liverpoola, koji se ponose zajedništvom i odanošću klubu, što govori i njihov moto “You’ll Never Walk Alone”, pokrenuli su inicijativu da Lovren bude u konkurenciji za klupsku nagradu za igrača mjeseca listopada.

Ubrzo je Lovren skupio devet posto glasova navijača Liverpoola, po čemu je trenutno na trećem mjestu. Iako vjerojatno neće prestići napadača Mohammeda Salaha, koji vodi sa 55 posto glasova, navijači su ipak odlučili pružiti podršku nogometašu svog kluba.