Klopp: Utrka za titulu je možda završena

Premier League 22. lis 201712:53 > 12:55
Jan Kruger Getty Images Sport

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp istaknuo je da odličan početak sezone Manchster Cityja može stvoriti ozbiljne probleme ostalim klubovima u Premier ligi u nastavku sezone.

“Građani” su na vrhu tabtice sa 25 bodova i nemaju niti jedan poraz od početka sezone.

Liverpool je na osmoj poziciji sa 12 bodova manje i utakmicom manje.

Ako me pitate da li je prvak Premier lige već odlučen…Ne znam što bih vam rekao. City je premoćan, lepršavom igrom čuvaju vrh tabele. Možda je utrka već završena. Ne mogu tvrditi sa sigurnošću, ali postoji velika šansa“, rekao je Klopp i dodao:

Sezona je duga i još postoje stvari koje bi se mogle dogoditi i izmijeniti situaciju, naročito za Liverpool. Dokazujemo da smo sve bolji i bolji, možda ne rezultatski, ali kreativniji smo u napadu, stvaramo više šansi. Ako ostanemo uvjereni i sigurni u način na koji igramo, možemo planirati jednu od najboljih sezoni u povijesti kluba. Mislim da možemo to postići”.