Leicester otpustio Craiga Shakespearea

Richard Heathcote/Getty Images

Nogometni klub Leicester otpustio je Craiga Shakespearea s mjesta menadžera poslije samo četiri mjeseca, koliko je prošlo otkako je odlučeno da ne ostane na klupi samo privremeno, prenose engleski mediji.

Shakespeare je preuzeo Leicester poslije otkaza koji je dobio Claudio Ranieri, s kojim su ‚Lisice‘ osvojile titulu u veljači. Tadašnji branitelja naslova su bili na rubu ispadanja iz Premier lige, ali su pod vodstvom novog menadžera uspjeli preokrenuti stvari u svoju korist i izboriti ostanak.

Međutim, Leicester od početka sezone ne bilježi rezultate kakve su u klubu očekivali, budući da su na prvih osam susreta u Premier ligi ostvarili samo jednu pobjedu.

‚Lisice‘ su u ponedjeljak navečer igrale 1:1 sa West Bromwich Albionom i izgleda kako je to bila kap koja je prelila čašu, jer su vlasnici kluba dan kasnije donijeli odluku da Shakespeare dobije otkaz.