Španjolci tvrde: Real sprema ponudu za Kanea

Clive Rose/Getty Images

Kako prenose španjolski mediji, Real Madrid mogao bi u srpnju uputiti "nepristojnu ponudu" Tottenhamu.

Harry Kane je u rujnu postigao 13 golova, ali nije samo to razlog zašto slovi za jednog od najboljih napadača današnjice i zašto su mnogi klubovi zainteresirani za njega.

Kako tvrdi španjolski novinar Eduardo Inda Real pažljivo prati Kaneove igre i planira akciju u narednom prijelaznom roku.

“Real Madrid će pokušati dovesti Kanea za slijedeću sezonu, ali svi znamo kako će njegova cijena biti oko 200 milijuna eura”, rekao je Inda.

S druge strane, Tottenham je i u prethodnom prijelaznom roku jasno stavio do znanja kako neće razmatrati ponude koje klubovi budu slali za Kanea.

Pojedini španjolski portali tvrde kako će predsjednik Reala Florentino Perez pristati na bilo koju cijenu koju engleski klub bude tražio.