Atletico spremio konačnu ponudu za Diega Costu

Premier League 18. ruj 201712:54 > 12:56
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Atletico Madrid spremio je konačnu ponudu za Chelsea za napadača Diega Costu. Madriđani nude 57 milijuna funti - 48 milijuna funti odmah plus devet milijuna potencijalnih bonusa.

Clive Rose, Getty Images Sport

Španjolski klub, navodno, i dalje ne odustaje od ideje da u siječnju dovede Diega Costu kome je u Chelseaju jasno stavljeno do znanja da nije u planovima Antonija Contea.

Costa je u subotu bio na otvaranju novog stadiona Atletica koji je spreman da Chelsea za njega ponudi 48 milijuna funti plus devet miliona potencijalnih bonusa.

Costa bi u tom slučaju postao najskuplje pojačanje Atletica u povijesti kluba u koji je 2007. iz Brage došao za 1,5 milijuna eura, a zatim je Atletico za njega doplatio još milion Valladolidu.

U Chelsea je Costa otišao za 38 miliona eura, tako da bi Plavci na njemu čak i zaradili.

Ipak, ukoliko dođe u siječnju, moglo bi se dogoditi da je vezao 200 dana bez natjecanja meča. Ukoliko ga, naravno, Conte ne ubaci u igru u nekom trenutku jer je po završetku ljetnog prijelaznog roka registriran kao igrač Chelseaja.